AGLOCO ile PARA KAZANMAK

Agloco, 1999'da kurulan ve 10 milyon üyeye ulaşan, kullanıcılarına 120 milyon dolar gibi bir meblağ ödemiş AllAdvantage adlı firmanın devamı niteliğinde ortaya çıkan bir firmadır.Agloco üyelerine, internette surf yapmaları karşılığında gelir sağlayan bir sistemdir. Agloco üyelerine arkadaşlarını bu sisteme davet etmeleri durumunda gelir sağlıyor. Artık bir web siteniz olmadan bile Agloco'ya üye olarak para kazanabileceksiniz.Agloco'nun üye sayısı 190000 civarındadır ve her geçen gün hızlı bir şekilde üye sayısı artmaktadır.

ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLA

Peki Agloco Nereden Para Kazanacak?

-Reklam: Viewbar açıkken herhangi bir site ziyaret ettiğinizde o sitenin içeriğine uygun reklamlar göreceksiniz. Barda gösterilen reklamlara tıkladığınızda Agloco'nun aldığı komisyondan pay alacaksınız.

-İşlem Komisyonu: Amazon.com ürünlerinin satımına aracılık eden sitelere %8.5 komisyon veriyor. Satış miktarına bağlı olarak bu komisyonlar artabiliyor. Bu gibi online satış sitelerinden kazanılan bu komisyonlarda yine Agloco'nun kazanç kaynağı olacak.

-Yazılım Firmaları: Birçok yazılım firması yazılımlarının yeni sürümlerinin yüklenmesinin teşviki için aracılık yapanlara ödeme yapıyor. Viewbar'dan yükleme yaptığınızda bu firmaları Agloco'ya ödeme yapacaklar.

-Hizmet Sağlayıcılar: E-bay, Skype ve Paypal gibi online hizmet sağlayıcılar kendilerine aktif kullanıcı üyeler kazandıran sitelere ödeme yapıyorlar.

-Online Mağazalar: Viewbar'da reklamı bulunan mağazaların ürünlerinin alınması durumunda bu mağazalar Agloco'ya para ödeyecektir.

Özetlemek gerekirse AGLOCO, 1999'da kurulan ve 10 milyon üyeye ulaşan, kullanıcılarına 120 milyon dolar gibi bir meblağ ödemiş AllAdvantage adlı firmanın devamı niteliğinde ortaya çıkan bir firmadır ve bu firma bizlere yani Internet'in gerçek sahiplerine Internet pastasından birer dilim öneriyor. Tek yapmamız gereken AGLOCO'nun açılımında olduğu gibi "A Global Community" oluşturmak.

 

NASIL KAZANDIRIR?

 

Üye olduktan sonra küçük bir viewbar indirerek bilgisayarımıza kuracağız. ( Bu viewbar henüz geliştirilme aşamasında, şirket şubat sonu yada mart ayında hazır olacağını belirtiyordu). Bu viewbar başlat menüsünün yanında yer alacak ve internette geçirdiğimiz süreye göre ne kadar kazandığımızı belirleyecek. Tek yapmamız gereken internetteyken viewbarı açık tutmak ve aramalarımızı Google'da değil bu viewbar üzerinden yapmak. Bu arada siz üye sayınızı olabildiğince artırmaya çalışın. Çünkü hem Agloco şu an beta aşamasında ve bu aşamada üye olan kişilere bir takım sürprizleri olacağı duyuruldu, hem de kazancınız üye sayınızla doğru orantılı olarak artacak.viewbar adlı yazılım başlat menüsünün yanına yerleşerek istediğiniz zaman girebilmenizi sağlar.

 

Sistemde 4 seviyeli bir alt üyelik(referral) bulunmaktadır. Mesela 5 kişi sizin referans numaranız üzerinden üye oldu. Bu kişilerde 5 üye kazandırdı ve 4 seviye bu şekilde tamamlanırsa AGLOCO'nun hesap makinesine göre aylık kazancınız 4886.5 birim olur. 1 Birim= 0,2 dolar da olabilir 2 dolarda olabilir. Bu AGLOCO’ nun piyasada bulacağı hisse değeri üzerinden hesaplanacaktır. 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !